Vacature Meubelmaker / interieurbouwer

Vacature Meubelmaker / interieurbouwer

Wij zijn op zoek naar een collega Interieurbouwer / Meubelmaker

Ons team heeft versterking nodig. Wij zijn op zoek naar een ervaren interieurbouwer/meubelmaker.  Als ervaren  interieurbouwer/meubelmaker ben je verantwoordelijk voor het maken van de meest uiteenlopende maatwerkproducten voor diverse zakelijke en particuliere interieurprojecten. Kijk via onderstaande link voor meer informatie. 

https://www.rusink.nl/werken-bij/vacatures/interieurbouwer-meubelmaker

Geschreven door:
Manon Gesink
Manon Gesink
Communicatie
T: 0315-241404
E: m.gesink@rusink.nl
Terug naar het overzicht

Ons team

Jan Sturris
Jan Sturris
Interieurbouwer
T: 0315-241404
E: info@rusink.nl

Nieuwsbrief

Blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!